„Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez gospodarowanie rolniczymi zasobami wodnymi”

Wniosek o płatność wraz z instrukcją dla działania: "Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez gospodarowanie rolniczymi zasobami wodnymi"

Wniosek o płatność obowiązuje dla operacji, dla których wnioski o przyznanie pomocy zostały / zostaną złożone począwszy od 2012 roku na formularzu 5 z. Zmina Instrukcji do WoP z dnia 10.12.2012 r. w zakresie potwierdzenia wydatku dotyczącego zakupu gruntu.

Rodzaj pliku : zip

2012-04-03
pobierz

Wniosek o płatność wraz z instrukcją dla działania: „Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez gospodarowanie rolniczymi zasobami wodnymi”

Wniosek o płatność wraz z instrukcją dla działania: „Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez gospodarowanie rolniczymi zasobami wodnymi” 20.10.2010 r.

Rodzaj pliku : zip

2010-10-12
pobierz

Formularz wniosku o płatność oraz sprawozdanie dla działania „Poprawianie i rozwijanie infrastruktury związanej z rozwojem i dostosowywaniem rolnictwa i leśnictwa przez gospodarowanie rolniczymi zasobami wodnymi” wraz z instrukcjami

Dokumenty do pobrania: Formularz wniosku o płatność oraz sprawozdanie wraz z instrukcjami ich wypełniania.

Rodzaj pliku : zip

2009-12-03
pobierz